Archiwum aktualności 2020

Konkurs Mikołajkowy Yakudo

Konkurs Mikołajkowy Yakudo

Dla wszystkich grzecznych fanów naszego fanpage’a na Facebooku przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym można wygrać Mikołajkowy zestaw gadżetów od Yakudo! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, dowiedz się więcej!

Czytaj dalej...

Ważna informacja dot. trybu pracy firmy Yakudo!

Ważna informacja dot. trybu pracy firmy Yakudo!

Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, związaną z pandemią korona wirusa, firma Yakudo Plus jest nieustannie do Państwa dyspozycji i nieprzerwanie realizuje zamówienia. Ze względu na zdalny charakter pracy niektórych pracowników – w miarę możliwości prosimy o kontakt poprzez numer komórkowy opiekuna. W przypadku kontaktu poprzez numer stacjonarny – mogą Państwo być przekierowywani poprzez centralkę bezpośrednio do opiekuna, a to może skutkować dłuższym oczekiwaniem na połączenie. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne zakłócenia.

Czytaj dalej...

Zmiana terminu - Dni Otwarte Yakudo Retail Days

Zmiana terminu - Dni Otwarte Yakudo Retail Days

W związku z aktualną i trudną sytuacją epidemiologiczną z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na 19-23.10 Dni Otwarte. Bardzo zależy nam, aby podzielić się z Państwem wiedzą o kluczowych produktach z oferty Yakudo, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa serię szkoleń online. Zobacz więcej!

Czytaj dalej...

YAKUDO członkiem Śląskiego Klastra ICT

YAKUDO członkiem Śląskiego Klastra ICT

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż firma YAKUDO została członkiem Śląskiego Klastru ICT. Jest to dowód na to, że wdrażamy najnowocześniejszą technologię, która wspiera biznes w wielu wiodących branżach, tj. branża spożywcza, w szczególności zakłady przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego czy garmażeryjnego. Dowiedz się więcej!

Czytaj dalej...

Rozwijaj swój biznes z terminalem płatniczym od Yakudo!

Tekst linku

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz ich płatności dołączyliśmy do swojego portfolio usługę terminali płatniczych. Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z płatnościami elektronicznymi czy szukasz korzystniejszych warunków współpracy – skontaktuj się z nami! Sprawdź, jakie korzyści przygotowaliśmy dla Ciebie razem z firmą KAR-TEL, która od 25 lat sukcesywnie wdraża terminale płatnicze na terenie całej Polski! Dowiedz się więcej na: link

Czytaj dalej...

Kategorie

Archiwum