Konkurs Mikołajkowy Yakudo

Konkurs Mikołajkowy Yakudo

WYNIKI KONKURSU MIKOŁAJKI Z YAKUDO

Razem z Mikołajem mamy dla Was wyniki konkursu Mikołajki z Yakudo! Serdecznie gratulujemy p. Szymonowi F., który popisał się wybitną kreatywnością :) Zapraszamy do kontaktu poprzez Messenger! Dziękujemy wszystkim za udział!

ARCHIWALNE

Dla wszystkich grzecznych fanów naszego fanpage’a na Facebooku przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym można wygrać Mikołajkowy zestaw gadżetów od Yakudo! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, dowiedz się więcej!

Zapraszamy serdecznie do udziału w Mikołajkowym konkursie Yakudo. Konkurs rozpoczyna się w dniu 3 grudnia roku o godzinie 15.00 i trwa do dnia 6 grudnia 2020 roku do godziny 18:00. Warunkami uczestnictwa w Konkursie są łącznie:

a) status fan’a fanpage'a Yakudo Plus (należy mieć zalajkowany profil lub zalajkować profil, jeżeli nie ma się polubionej strony):

https://www.facebook.com/yakudo.eu/

b) wykonanie zadania konkursowego, o którym mowa poniżej;

c) zapoznanie się z treścią Regulaminu przed przystąpieniem do Konkursu;

d) udzielenie zgód i przesłanie Organizatorowi informacji, oświadczeń i danych – zgodnie z Regulaminem konkursu, który znajdziesz pod tym linkiem.

Zadanie konkursowe polega na zredagowaniu w komentarzu poniżej postu konkursowego odpowiedzi na pytanie:

"Wymień przynajmniej jeden model wagi (dokładna nazwa) z oferty Yakudo, która spokojnie zważyłaby Świętego Mikołaja i jego prezenty (przyjmując, że razem ważą maksymalnie tonę)." Dodatkowo dopisz, dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić zestaw podarunkowy Yakudo.

Wygrywa osoba, która poprawnie odpowie na pytanie związane z zagadką. Ta sama osoba również musi wygrać konkurs na najbardziej kreatywną odpowiedź, dlaczego właśnie on/ona ma wygrać zestaw.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 grudnia 2020 roku do godziny 12.00 na naszym fanpage’u.

Zapraszamy do udziału!