Misja firmy

Tekst linku

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla handlu detalicznego oraz przemysłu spożywczego. Nasza działalność obejmuje sprzedaż urządzeń, świadczenie usług w zakresie ich instalacji i wdrożenia, integrowanie z istniejącymi systemami oraz prowadzenie bieżących prac serwisowych i naprawczych.

Wiele lat doświadczenia wraz z wykwalifikowaną kadrą i naszym podejściem nastawionym na dopasowywanie sprzedawanych rozwiązań do specyfiki i wymagań polskiego rynku, zaowocowało licznym gronem zadowolonych klientów. Dostarczamy urządzenia do największych sieci handlowych w Polsce oraz wiodących zakładów przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego czy garmażeryjnego. Ponadto współpracujemy z ponad dwustoma punktami sprzedaży dealerskiej, prowadzimy również sprzedaż do wielu klientów indywidualnych.

Jako firma Yakudo Plus Sp. z o.o. działamy na polskim rynku od 1997 roku. Od momentu powstania jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej firmy Teraoka Seiko Co., LTD. będącej jednym z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI. Wraz z rozwojem firmy dołączyliśmy do naszego portfolio kolejnych producentów sprzętu, tak by nasza oferta była maksymalnie kompletna i dopasowana do potrzeb rynku.

Na terenie Polski reprezentujemy także firmy:

  • G.Mondini S.p.A. - producenta urządzeń do pakowania na tackach
  • Anritsu Infivis – producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali oraz skanerami rentgenowskimi
  • Hfe Vacuum Systems – producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze modyfikowanej marki Turbovac
  • Econopak – producenta urządzeń do pakowania w kartony
  • Ravenwood Packaging Ltd. - producenta drukarek typu sleever

Oferta firmy obejmuje również oprogramowanie umożliwiające zarządzanie pracą urządzeń (Yakudo.NET, Yakudo.ETI) oraz system informatyczny do zarządzania przepływem towaru (Yakudo.VSM) w zakładach produkujących żywność, zakładach mięsnych oraz ubojniach, którego jesteśmy twórcą.

Tekst linku

Zapraszamy do nowej lokalizacji!

YAKUDO PLUS Sp.z o.o.
43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Spokojna 76
tel (32) 218-69-10
e-mail: yakudo@yakudo.eu