Zgłoszenie serwisowe | Yakudo - Odważne technologie

Zgłoszenie serwisowe

Aby zgłosić potrzebę interwencji serwisowej bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia serwisowego. Formularz w wersji do wypełnienia online znajdą państwo poniżej. Udostępniamy również formularz w wersji .pdf do pobrania.

Pobierz formularz zgłoszenia serwisowego .pdf

Jeżeli urządzenie będzie wysyłane do siedziby serwisu wypełniony formularz należy włożyć do przesyłki. Pozwoli to nam sprawnie zrealizować Państwa zgłoszenie.


Formularz zgłaszania serwisowego

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jeżeli dotyczy.

Jeżeli urządzenie wyświetla kod błedu podaj go w poniższym polu. Przyśpieszy to późniejsze zdiagnozowanie problemu.Jeżeli znasz numer listu przewozowego lub orientacyjną datę wysyłki podaj je w poniższym pole. Przyśpieszy to późniejsze odnalezienie i obsługę Twojego zgłoszenia.

Urządzenia do naprawy w serwisie stacjonarnym prosimy wysyłanie pod adres:

Yakudo Plus sp z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy

z dopiskiem YAKUDO-SERWIS

Administratorem podanych danych osobowych będzie firma Yakudo Plus Sp. z o.o z siedzibą w Tychach (43‑100) przy ul. Nad Jeziorem 85. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu obsługi zgłoszenia serwisowego. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Od dnia 25 maja 2018 r. gwarantujemy dodatkowo spełnienie wszystkich twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie Regulamin i polityka prywatności lub pod adresem: iodo@yakudo.eu.