Zgłoszenie serwisowe

Aby zgłosić potrzebę interwencji serwisowej bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia serwisowego. Formularz w wersji do wypełnienia online znajdą państwo poniżej. Udostępniamy również formularz w wersji .pdf do pobrania.

Pobierz formularz zgłoszenia serwisowego .pdf

Jeżeli urządzenie będzie wysyłane do siedziby serwisu wypełniony formularz należy włożyć do przesyłki. Pozwoli to nam sprawnie zrealizować Państwa zgłoszenie.


Formularz zgłaszania serwisowego

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jeżeli dotyczy.

Jeżeli urządzenie wyświetla kod błedu podaj go w poniższym polu. Przyśpieszy to późniejsze zdiagnozowanie problemu.Jeżeli znasz numer listu przewozowego lub orientacyjną datę wysyłki podaj je w poniższym pole. Przyśpieszy to późniejsze odnalezienie i obsługę Twojego zgłoszenia.

Urządzenia do naprawy w serwisie stacjonarnym prosimy wysyłanie pod adres:

Yakudo Plus sp z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy

z dopiskiem YAKUDO-SERWIS

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133/97,poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Yakudo Plus Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.
Administratorem podanych danych osobowych będzie Yakudo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Nad Jeziorem 85, 43-100 Tychy. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do celów realizacji niniejszego zgłoszenia serwisowego i nie będą udostępnianie innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.