Zgłoszenie serwisowe

Aby zgłosić potrzebę interwencji serwisowej bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia serwisowego. Formularz w wersji do wypełnienia online znajdą państwo poniżej. Udostępniamy również formularz w wersji .pdf do pobrania.

Pobierz formularz zgłoszenia serwisowego .pdf

Jeżeli urządzenie będzie wysyłane do siedziby serwisu wypełniony formularz należy włożyć do przesyłki. Pozwoli to nam sprawnie zrealizować Państwa zgłoszenie.


Formularz zgłaszania serwisowego

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jeżeli dotyczy.

Jeżeli urządzenie wyświetla kod błedu podaj go w poniższym polu. Przyśpieszy to późniejsze zdiagnozowanie problemu.Jeżeli znasz numer listu przewozowego lub orientacyjną datę wysyłki podaj je w poniższym pole. Przyśpieszy to późniejsze odnalezienie i obsługę Twojego zgłoszenia.

Urządzenia do naprawy w serwisie stacjonarnym prosimy wysyłanie pod adres:

Yakudo Plus sp z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy

z dopiskiem YAKUDO-SERWIS

Klikając przycisk wyślij zgadzasz się na przetwarzanie twoich osobowych przez Yakudo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Nad Jeziorem 85 do celów obsługi niniejszego zgłoszenia serwisowego, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133/97, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144). Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do poprawiania moich danych osobowych.

Poprawne wysłanie formularza zostanie potwierdzone wiadomością wysłaną na podany adres email, jeżeli został wpisany.