Aktualności

Dołącz do naszego zespołu - Manager Sprzedaży

Dołącz do naszego zespołu - Manager Sprzedaży

Liczby, analizy i raportowanie to tylko ułamek tego, co kryje się za słowem SPRZEDAŻ. To ekscytujący, a zarazem niezwykle angażujący proces, który daje wiele satysfakcji z osiąganych efektów. Dołącz do zespołu Yakudo i rozwijaj naszą ofertę dla klientów z przemysłu spożywczego. Czekają na Ciebie nowe wyzwania oraz niekończące się możliwości rozwoju.

Czytaj dalej...

Yakudo wspiera projekt Mały człowiek-Wielka pomoc

Yakudo wspiera projekt Mały człowiek-Wielka pomoc

Nie trzeba nikogo przekonywać, dlaczego warto wspierać inicjatywy pomagające innym. W Yakudo mocno wierzymy, że dobro wraca, a pomaganie jest naszym przywilejem, a nie obowiązkiem. Dlatego z ogromną przyjemnością wsparliśmy projekt „Mały człowiek-Wielka pomoc", który promuje działania związane z pierwszą pomocą wśród najmłodszych. W projekcie zaangażowana jest córka Dyrektora Technicznego Yakudo i organizowany jest w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii.”

Czytaj dalej...

Relacja z największych targów retail Euroshop!

Relacja z największych targów retail Euroshop!

Sztuczna inteligencja, personalizacja oferty dla klienta, coraz bliższa interakcja użytkowników z urządzeniami. Brzmi jak scenariusz filmu science fiction? Nic bardziej mylnego. Te i wiele innych rozwiązań można było zobaczyć na największych na świecie targach branży retail EuroShop 2023 w Düsseldorfie, które trwały od 26.02 do 02.03 br. Na stoisku naszego głównego dostawcy, firmy Teraoka Seiko (producent rozwiązań do ważenia oraz etykietowania DIGI), Klienci mieli okazję zaznajomić się między innymi z najnowszą wersją wagi multimedialnej SM-6000 z modułem sztucznej inteligencji. Zapraszamy do relacji z wydarzenia!

Czytaj dalej...

Inwestujemy w ekologię w Yakudo Plus

Inwestujemy w ekologię w Yakudo Plus

Minimalizacja oddziaływania firmy na środowisko to jedno z priorytetowych działań proekologicznych Yakudo, które naszym zdaniem powinno wpisywać się w społeczną odpowiedzialność każdego biznesu. Czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko, jednocześnie dążymy do prowadzenia biznesu w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego zrobiliśmy kolejny krok na naszej ekologicznej drodze, montując panele fotowoltaiczne na terenie siedziby Yakudo Plus. Rozwiązanie pozwoli nam w znacznym stopniu zaspokoić nasze potrzeby na energię elektryczną.

Czytaj dalej...

Kategorie

Archiwum