Archiwum aktualności 2013

Wesołych Świąt!

Dziękując za zaufanie i współpracę w minionym roku, wszystkim naszym Partnerom życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Yakudo Plus Sp. z o.o.

Czytaj dalej...

POLAGRA-TECH 23-26.10.2013

Tegoroczne poznańskie targi POLAGRA-TECH dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim, którzy odzwiedzili nas na naszym stoisku, by zapoznać się z ofertą Yakudo Plus, porozmawiać, napić się kawy :)

Tych, którzy nie mogli spotkać się z nami w Poznaniu, zapraszamy na najbliższe targi Euroshop w Dusseldorfie 16-20.02.2014 r. gdzie wraz z pracownikami Digi Deutschland będziemy prezentować produkty marki Digi.

Do zobaczenia!

Czytaj dalej...

Yakudo Plus Na Targach POLAGRA-TECH wrzesień 2013

Yakudo Plus Na Targach POLAGRA-TECH wrzesień 2013

Niewątpliwie poznańskie targi POLAGRA - TECH należą do najbardziej renomowanych w Polsce. W tym roku ponownie będziemy mogli się tam spotkać.

Od 23 do 26 września będziemy na Państwa czekać na stoisku nr 96, w pawilonie 5, by z pełnym profesjonalizmem i otwartością odpowiadać na nurtujące Państwa pytania z obszaru wag, maszyn pakujących, urządzeń do inspekcji produktów i etykiet. Dodatkowo, będziemy prezentować najnowszej generacji sprzęt, który jest dostępny w naszej ofercie:

  • Traysealer G. MONDINI Trave-340-VG – urządzenie do pakowania na tackach w technologii m.in. MAP, SKIN – nowość
  • Drukarkę etykiet DIGI DP-5000 - nowość
  • X-Ray ANRITSU KD7416AWH – urządzenie do inspekcji produktów promieniami rentgenowskimi
  • Waga dynamiczna kontrolująca masę produktów stałomasowych
  • Linię ważąco–etykietująca służąca do dynamicznego ważenia produktów zmiennomasowych oraz ich etykietowania DIGI HI-700
  • Stanowisko ważąco-etykietujące oparte o komputer przemysłowy KOYA 15R
  • Wagi przemysłowe i platformowe
  • Wagi multimedialne
  • Infokiosk Yakudo

oraz inne urządzenia DIGI, Anritsu, Yakudo.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Yakudo Plus.

Czytaj dalej...

Międzynarodowe targi IFFA 2013!!

W dniach od 4-9 maja 2013 roku odbyły się we Frankfurcie nad Menem targi IFFA 2013. Są to największe i najważniejsze dla branży mięsnej targi na świecie. Wśród wystawców byli również nasi dostawcy- firmy MONDINI oraz DIGI. Na targach obecni byli także przedstawiciele naszej firmy, którzy wspierali dostawców w zakresie prezentowania oferowanych technologii oraz zapoznawali się z nowościami na rynku.

Czytaj dalej...

G.MONDINI - nasz nowy dostawca systemów pakujących!!

G.MONDINI - nasz nowy dostawca systemów pakujących!!

Włoska firma G.Mondini S.p.A działająca na rynku od 1972 roku jest producentem wysokiej klasy systemów pakujących. Jako niekwestionowany lider rynku specjalizuje się w dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie pakowania produktów na tackach. W ponad 40 letniej histori swojej działalności firma ugruntowała swoją pozycję dostarczając kompletne linie do największych producentów żywności na świecie.

Czytaj dalej...

Pierwsza instalacja stanowisk POS serii RM5800plus zakończona sukcesem!

Właściciele sieci sklepów firmowych ZPM HAŃDEREK podjęli decyzję o modernizacji swoich placówek, polegającej na wymianie tradycyjnych kas fiskalnych oraz prostych wag kalkulacyjnych na super-nowoczesne stanowiska POS z wagą serii RM5800plus.

Urządzenia te łączą w sobie funkcje POS-a z ekranem dotykowym, wagi oraz komputera multimedialnego . Zabieg ten pozwolił na sporą oszczędność miejsca w strefie lad chłodniczy sklepu, przyciągając jednocześnie wzrok klientów reklamami wyświetlanymi na ekranach. Dodatkowym atutem urządzeń jest stała kontrola operacji kasowych dzięki aplikacji MAXPOS zintegrowanej z systemem zarządzającym całą sprzedażą w firmie. RM5800plus są kolejnym ogniwem kompleksowego systemu zarządzania przepływem towaru oraz nadzoru nad produkcją, oferowanego przez Yakudo Plus.

Czytaj dalej...