Archiwum aktualności 2016

Firma nieczynna w dniach 28.10-01.11.2016 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z zapowiedzianą przez Zakład Energetyczny przerwą w dostawie energii, jak również zbliżającym się świętem 1 Listopada, w dniach od 28 października do 1 listopada 2016 roku firma Yakudo Plus będzie nieczynna.
Zamówienia złożone do godz. 12.00 dnia 27 października 2016 r. będą zrealizowane jeszcze przed planowaną przerwą. Z kolei zamówienia złożone po godz. 12.00 27 października 2016 r. oraz w dniach kolejnych, będą realizowane od 2 listopada 2016 r. według kolejności ich otrzymywania.

Za utrudnienia przepraszamy,

Zespół Yakudo Plus Sp. z o.o.

Czytaj dalej...

Wagi DIGI w Carrefour Poznań

W dniu 19 października, sieć Carrefour uruchomiła w Centrum Handlowym Posnania swój najnowocześniejszy hipermarket w Polsce. Oczywiście na stoiskach nie mogło zabraknąć wag marki DIGI.

Dzięki uprzejmości redakcji portalu wiadomoscihandlowe.pl możemy Państwu zaprezentować pracę naszych wag na dziale "Wędliny i Sery" oraz na Dziale "Mięso". Równocześnie zachęcamy Państwa do przeczytania pełnej relacji z otwarcia hipermarketu pod linkiem.

Czytaj dalej...

Targi RetailShow 2016

Targi RetailShow 2016

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow, które odbędą się w dniach 16-17.11.2016 w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych naszą bogatą ofertą urządzeń przeznaczonych dla sektora Retail, zapraszamy na stoisko nr E04 w Hali Expo XXI.

Nasi Specjaliści zaprezentują nowości z naszej oferty a także postarają się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!!

Czytaj dalej...

Nowość w ofercie - wagi DIGI DS-983/DS-984

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło jest nam poinformować o wzbogaceniu oferty o nowe wagi na boksy kasowe serii DS-983/DS-984, które są następcami serii wag DS-866/DS-980 DIGI.

Podstawowe cechy nowych wag na boksy kasowe to:

  • Ważenie towarów i skanowanie kodów w jednym miejscu
  • Szybkie przeprowadzanie operacji kasowych
  • Dwa rodzaje wyświetlaczy do wyboru (TFT, LCD)*
  • Współpraca z kasami fiskalnymi
  • Budowa modułowa

Szczegółowe informacje: Wagi na boksy kasowe DIGI DS-983/DS-984

Czytaj dalej...

Podsumowanie targów IFFA 2016

Podsumowanie targów IFFA 2016

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na tegorocznych targach IFFA na stoiskach naszych czołowych dostawców: DIGI oraz MONDINI, na których zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne dla przemysłu mięsnego. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów IFFA za 3 lata.

Czytaj dalej...

Międzynarodowe Targi Przemysłu Rybnego - Seafood Expo Global 2016

Międzynarodowe Targi Przemysłu Rybnego - Seafood Expo Global 2016

Zapraszamy na tegoroczną edycję targów Seafood Expo Global, które odbędą się w dniach 26-28 kwietnia 2016 roku w Brukseli.

Jeden z naszych wiodących dostawców, firma G.Mondini, zaprezentuje jedno ze swoich najnowszych rozwiązań w dziedzinie pakowania na tackach SLIMFRESH. Jest to technologia pakowania próżniowego na płaskiej tacce kartonowej. Rozwiązanie takie jest połączeniem nowoczesnego narzędzia komunikacji z Klientem z idealnym sposobem na wydłużenie przydatności produktu do spożycia.

Czytaj dalej...