Archiwum aktualności 2014

XI Targi Zaopatrzenia Sklepów - ŁAKOĆ

XI Targi Zaopatrzenia Sklepów - ŁAKOĆ

14.10.2014 r. specjaliści Yakudo Plus gościli na Targach Zaopatrzenia Sklepów Łakoć, które odbyły się w Bielsku-Białej.

Poniżej krótka relacja z targów, na której można dostrzec asortyment z oferty Yakudo Plus (wagi proste, etykietujące).

[htmls]9:XI Targi Zaopatrzenia Sklepów - ŁAKOĆ[/htmls]

Miłego oglądania!

Czytaj dalej...

RetailShow 2014

RetailShow 2014

19-20.11.2014 roku w Warszawie odbędą się targi RetailShow 2014, w których Yakudo Plus weźmie udział.

Wszystkich zainteresowanych i dociekliwych zapraszamy na nasze stoisko (D12) - postaramy się nie tylko odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości, ale także zaprezentujemy nowości z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej...

Ruchomy sprzedawca

Nasz dostawca - Teraoka Seiko Co., Ltd. (DIGI) – producent urządzeń ważących i etykietujących, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zmodyfikował część elektroniczną wag sklepowych serii DIGI SM-100/100+ oraz SM-5100, umożliwiając tym samym dodawanie i korzystanie z nowych funkcji.

Specjaliści z Yakudo Plus, korzystając z własnego doświadczenia w budowaniu systemów znakowania towarów (m.in. za pomocą kodów 2D), opracowali nowatorskie rozwiązanie bazujące na systemie „Ruchomego sprzedawcy”. System ten powstał z myślą o obsłudze konkretnego klienta przez jednego sprzedawcę, przy użyciu kilku wag.

Zadaniem sprzedawcy jest dodawanie kolejnych ważeń do pamięci wag, za pomocą zaprogramowanego w nich klawisza szybkiego dostępu. Obsługa klienta kończy się wydrukowaniem kodu 2D, w którym zawarte są wszystkie kody EAN13 wybranych produktów. Po zeskanowaniu zbiorczego kodu 2D, lista zważonych towarów zostaje automatycznie przesłana do systemu/urządzenia kasowego. Drukowanie kodów odbywać się może na etykietach lub na ciągłym papierze termicznym.

„Ruchomy sprzedawca” może być wykorzystywany w dwóch wariantach:

Wariant 1: Wydruk na ciągłym papierze termicznym paragonu zawierającego podstawowe informacje o produktach (nazwa, cena, masa, należność oraz kod PLU) oraz podsumowanie należności wraz z kodem 2D.

Wariant 2: W przypadku potrzeby jednoznacznego znakowania towarów (nazwa, skład, alergeny, itd.) możliwe jest oklejanie towarów w sposób indywidualny za pomocą etykiety samoprzylepnej. Etykiety te, drukowane są podczas ważeniu konkretnego produktu. Przy wykorzystaniu tego wariantu, informacje o wybranych przez klienta produktach, są zapisywane w pamięci wagi, dzięki czemu transakcję zakupu operator może skończyć na dowolnej wadze drukując zbiorczy kod 2D wraz z informacjami np. o masie całkowitej oraz ilości zważonych produktów.

Zaletą wykorzystania wariantu 2 jest to, że dzięki drukowaniu i naklejaniu etykiet szczegółowych na produkty, mamy pewność, że towar będzie prawidłowo oznakowany. Dodatkowo, w przypadku rezygnacji z zakupu jednego z produktów, towar będzie łatwo i jednoznacznie identyfikowalny, zarówno dla klienta, jak i obsługi sklepu.

Korzyścią płynącą z zainstalowania "Ruchomego sprzedawcy" jest przyspieszenie obsługi Klienta oraz skrócenie kolejek przy kasie.

Zapraszamy do zapoznanie się z materiałem video, w którym na przykładzie przedstawiamy zalety i sposób działania „Ruchomego sprzedawcy”!

Czytaj dalej...

Targi Interpack 2014

Targi Interpack 2014

W dniach 08-14 maja 2014 w niemieckim Dusseldorfie odbyły się targi technologii pakowania Interpack 2014.

W tym roku Klienci Yakudo Plus Sp. z o.o. mieli okazję odwiedzić stoiska naszych dostawców: - Digi - przemysłowe linie ważąco-etykietujące, - G.Mondini - urządzenia do pakowania na tackach, - Anritsu - urządzenia do inspekcji produktów (X-Ray, wagi dynamiczne, detektory metali), - Kliklok – kartoniarki, - TSC - przemysłowe drukarki etykiet.

Czytaj dalej...

Targi Euroshop w Düsseldorfie 16-20.02.2014

Targi Euroshop w Düsseldorfie 16-20.02.2014

Od 16 do 20 lutego 2014 r. na targach Euroshop w Düsseldorfie DIGI będzie prezentować wybrane produkty ze swojej oferty skierowane do sektora retail. W dniach 17-18.02.2014 r. pracownicy Yakudo Plus będą im towarzyszyć.

Jeśli mają Państwa jakieś pytania, chcą Państwo dowiedzieć się szczegółów dotyczących produktów marki DIGI, lub po prostu mają Państwo ochotę na spotkanie z nami – serdecznie zapraszamy do stoiska E79, w pawlionie 6!

Czytaj dalej...