Service request

Aby zgłosić potrzebę interwencji serwisowej bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia serwisowego. Pozwoli to nam sprawnie zrealizować Państwa zgłoszenie.

Formularz mogą Państwo wypełnić online poniżej lub pobrać w wersji do wydruku (pobierz formularz .pdf) i dołączyć do przesyłki w przypadku gdy urządzenie będzie wysyłane do siedziby serwisu.

UWAGA: Pragniemy poinformować, że w przypadku rezygnacji z naprawy urządzenia dostarczonego do serwisu klient zostanie obciążony kosztami ekspertyzy.

Prosimy o wysyłanie urządzeń do naprawy stacjonarnej wyłącznie na adres

Yakudo Plus Sp. z o.o.
ul. Spokojna 76
43-230 Goczałkowice-Zdrój
z dopiskiem Dział Serwisu.


W przypadku wysyłek urządzenia do serwisu istotny wpływ na jego stan ma sposób zapakowania. Zdarzają się przypadki, że opakowanie, w którym zostało dostarczone urządzenie nie nadaje się do ponownej wysyłki (zniszczony karton lub brak wypełniaczy). W takiej sytuacji zastrzegamy sobie prawo do przygotowania wyceny na opakowanie zastępcze wraz z wypełniaczem. Cena za opakowanie jest uzależniona od modelu urządzenia i zostanie przedstawiona w ramach oferty na naprawę urządzenia. Aby ograniczyć koszty prosimy o staranne pakowanie zgodnie z instrukcją jak zapakować urządzenie do bezpiecznej wysyłki.


Service request form

Required fields are marked with *

If applicable

If the device displays error code give it in the following field. It will speed up the further diagnosing the problem.Jeżeli znasz numer listu przewozowego lub orientacyjną datę wysyłki podaj je w poniższym pole. Przyśpieszy to późniejsze odnalezienie i obsługę Twojego zgłoszenia.

Please send devices for repair in a stationary service to:

Yakudo Plus Sp. z o.o.
ul. Spokojna 76
43-230 Goczałkowice-Zdrój

with the annotation YAKUDO-SERWIS

Administratorem podanych danych osobowych będzie firma Yakudo Plus Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Spokojnej 76, 43‑230 Goczałkowice-Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zapytania. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie Regulamin i polityka prywatności lub pod adresem: iodo@yakudo.eu.