Nowe wdrożenie wag samoobsługowych DIGI SM-6000SSP - wagi multimedialne linerless

Nowe wdrożenie wag samoobsługowych DIGI SM-6000SSP - wagi multimedialne linerless

Mamy przyjemność zaprezentować najnowsze wdrożenie wag samoobsługowych – etykietujących DIGI SM-6000SSP, które odnajdziemy w znanych sieciach handlowych. W tym artykule przedstawimy wdrożenie urządzeń ważąco-etykietujących z drukarką linerless w sieci sklepów A&K Hurt-Market w Mielcu, zapraszamy do lektury!

Wagi multimedialne linerless w polskich sieciach handlowych.

Wagi samoobsługowe DIGI SM-6000SSP to już standard w polskich sieciach handlowych. Wagi etykietujące multimedialne tej klasy podnoszą standard sklepu, ale są doceniane głównie za to, że przyspieszają czas obsługi klienta przy kasie. Dzięki użytecznym funkcjonalnościom Klienci mogą sprawnie robić zakupy, zwiększając ich komfort i wygodę:

  • duże, dotykowe ekrany ułatwiające obsługę;

  • przyjazne grafiki w wysokiej rozdzielczości;

  • prosty i intuicyjny proces wyszukiwania produktów na wagach;

  • unikatowy mechanizm ucinający, który automatycznie ucina wydrukowaną etykietę – miejsce cięcia jest gładkie, tak jak w tradycyjnej etykiecie;

  • autosizing etykiety - rozmiar etykiety dostosowuje się do rzeczywistej ilości drukowanych danych;

  • urządzenie jest przyjazne środowisku dzięki zastosowaniu drukarki linerless, która pozwala na zaoszczędzenie zużycia etykiet nawet do 30% ;

Zarówno etykiety linerless jak i funkcja autosizing znacznie ogranicza zużycie etykiet oraz poprawia estetykę i atrakcyjność drukowanych etykiet.

Wagi samoobsługowe DIGI SM-6000SSP na dziale owoców i warzyw.

Sieć sklepów A&K Hurt Market poszukiwała wagi multimedialnej z drukarką linerless na wyspy warzywno-owocowe. Wagi samoobsługowe świetnie wpisały się w potrzeby sklepów A&K, sieć handlowa od lat korzysta z naszych wag etykietujących na ladach mięso-wędliniarskich. To był główny motywator Klienta do ponownego wyboru wag multimedialnych marki DIGI.

Więcej informacji na temat wdrożenia znajdziesz pod linkiem (kliknij!)