Wdrożenie samoobsługowych wag multimedialnych w polskich sieciach handlowych

Najnowocześniejsza technologia oraz użyteczne funkcje to idealne połączenie do sprawnej i przyjemnej obsługi klientów na urządzeniu ważąco-etykietującym. Bez względu na to, czy pracują na wyspach owocowo-warzywnych, czy na dziale z akcesoriami budowlanymi – zapewniają szybki i komfortowy proces ważenia oraz etykietowania produktu. W tym artykule zaprezentujemy najnowsze wdrożenia wag samoobsługowych – etykietujących marki DIGI, które sprawdzają się w znanych sieciach handlowych, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Zapraszamy do lektury!

Wdrożenie wag samoobsługowych w sieci sklepów A&K Hurt Market.

Waga samoobsługowa DIGI SM-6000SSP to najnowsza propozycja wagi etykietującej w segmencie wag multimedialnych, która dzięki swojej zaawansowanej technologii pozwala szybciej i sprawniej obsłużyć klienta. W wadze multimedialnej DIGI SM-6000 znajdziemy wiele praktycznych funkcjonalności, m.in.:

  • unikatowy mechanizm ucinający, który automatycznie ucina wydrukowaną etykietę – miejsce cięcia jest gładkie, tak jak w tradycyjnej etykiecie;

  • autosizing etykiety - rozmiar etykiety dostosowuje się do rzeczywistej ilości drukowanych danych; korzystanie z autosizingu znacznie ogranicza zużycie etykiet oraz poprawia estetykę i atrakcyjność drukowanych etykiet;

  • urządzenie jest przyjazne środowisku dzięki zastosowaniu drukarki linerless, która pozwala na zaoszczędzenie zużycia etykiet nawet do 30%; zredukowane zostają straty związane z przestojami w pracy urządzenia;

  • w wadze multimedialnej znajdziemy duży, 15" ekran dotykowy w kształcie tabletu, który dzięki wysokiej rozdzielczości i przyjaznym grafikom ułatwia oraz przyspiesza obsługę urządzenia.

Wagi samoobsługowe DIGI SM-6000SSP na dziale owoców i warzyw.

Właśnie taką wagę wybrała sieć sklepów A&K Hurt Market, która poszukiwała wagi multimedialnej z drukarką linerless na wyspy warzywno-owocowe. W przeszłości sklepy A&K Hurt Market nie posiadały takich wag na tym dziale. Wagi samoobsługowe zostały zainstalowane przez naszego regionalnego partnera - firmę Motronik z siedzibą w Mielcu, która od wielu lat jest dostawcą wag DIGI w województwie podkarpackim.

Wagi samoobsługowe DIGI SM-6000SSP świetnie wpisały się w potrzeby sieci A&K, dlatego właściciele marki w przyszłości planują kolejne instalacje wag marki DIGI. Sieć A&K od lat korzysta z naszych wag etykietujących na ladach mięsno-wędliniarskich, dlatego klient zaufał nam ponownie wybierając wagi multimedialne marki DIGI.

Wagi samoobsługowe w innych działach w znanych sieciach handlowych.

Wagi samoobsługowe marki DIGI znajdziemy również w sklepach o innych profilach działalności, m.in. w sklepach budowlanych - na działach śrub i gwoździ. Wagi samoobsługowe to już standard w polskich sieciach handlowych, w głównej mierze dlatego, że przyspieszają czas obsługi klienta przy kasie.

Urządzenia takiego typu podnoszą standard i prestiż sklepu, a dzięki użytecznym funkcjonalnościom – duże dotykowe ekrany ułatwiające obsługę, przyjazne grafiki w wysokiej rozdzielczości, prosty i intuicyjny proces wyszukiwania produktów na wagach – Klienci mogą sprawnie robić zakupy, zwiększając ich komfort i wygodę. Zadowolony Klient to lojalny klient, który będzie wracał do swojej ulubionej sieci handlowej!

Profil firmy

Rok powstania

2017

Branża

Sieć handlowa

Lokalizacje:

Mielec