Nowe rozwiązania dla retailu od Yakudo - BULK SYSTEM od DIGI

Nowe rozwiązania dla retailu od Yakudo - BULK SYSTEM od DIGI

Pod koniec roku, podczas Retail Show 2023 zespół Yakudo miał przyjemność premierowo zaprezentować najnowsze rozwiązania dla branży retailowej. Dzisiaj chcemy przypomnieć system, który nie tylko uwolni sieci handlowe od kłopotliwych i nieekologicznych worków foliowych, ale również zbudują pozytywne doświadczenie u Klientów - BULK System od firmy DIGI.

Rozwiązanie do ważenia produktów sypkich od DIGI to zestaw urządzeń (pojemniki grawitacyjne, pojemniki typu BINy, wagi, panel dotykowy SM-6000), które pozwalają Klientowi samodzielnie dozować i ważyć wybrane przez siebie produkty bezpośrednio do swojego pojemnika. Po wyborze asortymentu Klient sam dozuje dokładnie tyle produktu, ile potrzebuje, jednocześnie jest informowany o cenie zważonego produktu w czasie rzeczywistym! Co więcej - nie musi zapamiętywać kodu produktu - panel SM-6000 jest automatycznie informowany o wyborze Klienta i drukuje gotową etykietę na podstawie wyboru Klienta i wagi odważonego produktu.

Najważniejsze korzyści All-in-one BULK system przedstawiamy poniżej:

  • łatwe i szybkie ważenie bez konieczności wyszukiwania kodu produktu

  • ważenie bez tarowania pojemnika

  • obsługa paru kupujących jednocześnie

W Yakudo cenimy sobie takie rozwiązania, które nie tylko mają pozytywny odbiór od strony użytkowników, ale również chronią nasze środowisko! DIGI jest organizacją, która znana jest ze swojego odpowiedzialnego podejścia do ekologii i troski o naszą planetę. Urządzenia z ich logo projektowane są z poszanowaniem środowiska i zgodne z ideologią ZERO WASTE. Decydując się na współpracę i rozwiązania właśnie od firmy DIGI mamy pewność, że przyczyniamy się do ochrony naszej planety i że jako firma będziemy budować proekologiczne doświadczenia wśród swoich użytkowników.

Już wkrótce wrócimy z kolejnymi premierowymi rozwiązaniami dla branży retail!