Zapraszamy na stoisko YAKUDO na Warsaw Pack!

Zapraszamy na stoisko YAKUDO na Warsaw Pack!

23-25 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo widzimy się na 9. edycji międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań Warsaw Pack. Będziemy czekali na Was z urządzeniami od DIGI, ANRITSU, Ravenwood oraz Yakudo w hali F na stoisku F5.17!

Co to są Targi Warsaw EXPO?

PTAK WARSAW EXPO to epicentrum największych wydarzeń, w których udział biorą wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Przestrzeń targowa udostępniana wystawcom jest największą taką w Polsce powierzchnią wystawienniczą dającą przedsiębiorcom nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty. Wydarzenie już po raz dziewiąty przyciągnie producentów i dystrybutorów rozwiązań i usług w obszarze pakowania oraz opakowań. W zakresie tematycznym Warsaw Pack znalazły się firmy specjalizujące się technologiami pakowania i opakowań, maszynami do pakowania i etykietowania, materiałami opakowaniowymi, czy testowaniem i kontrolą jakości w branży.

YAKUDO na Targach Warsaw EXPO!

Od początku działalności firmy Yakudo dokładamy wszelkich starań, by elastycznie reagować na potrzeby Klientów i dopasowywać nasze rozwiązania do specyfiki i wymagań polskiego rynku, zarówno w obszarze RETAIL, jak i PRZEMYSŁ. Dostarczamy urządzenia do największych sieci handlowych w Polsce oraz wiodących zakładów przetwórstwa spożywczego. W ostatnich latach nasza działalność mocno rozwijana jest pod nowe potrzeby właśnie przemysłu, by maksymalnie była dopasowana do potrzeb rynku, do potrzeb naszych Klientów. Na naszym stoisku przedstawimy flagowe rozwiązania dla przemysłu, nie tylko spożywczego:

  • linię ważąco-etykietującą od DIGI,

  • rentgena X-RAY do detekcji zanieczyszczenia od ANRITSU,

  • wysokowydajną owijarko-drukarkę etykiet linerless od RAVENWOOD,

  • autorskie rozwiązanie od YAKUDO.

Poprzednia edycja Warsaw Pack.

Podczas 8 edycji Warsaw Pack przewinęło się ok. 20 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy - między innymi z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech czy Słowacji. Dziewiąta edycja wydarzenia będzie jeszcze bardziej nastawiona na budowanie międzynarodowych relacji biznesowych. Już wkrótce wrócimy z relacją z wydarzenia!