G.Mondini - partner Yakudo - wystawcą na targach Interpack

G.Mondini - partner Yakudo - wystawcą na targach Interpack

Z okazji zbliżających się targów Interpack, przygotowaliśmy polską wersję prezentacji firmy G.Mondini, która szeroko omówiła swoje rozwiązania prezentowane na wydarzeniu w Düsseldorfie. W imieniu naszego partnera G.Mondini serdecznie zapraszamy do lektury oraz na stoiska A10 w hali 6 oraz F24 w hali 5 podczas wydarzenia!

DOŚWIADCZ PRZYSZŁOŚCI.

Marka G.Mondini z wielką przyjemnością ogłasza, że będzie wystawcą na targach Interpack, które będą miały miejsce w dniach 4-10 maja 2023 w mieście Düsseldorf.

Z wielkim entuzjazmem firma G. Mondini zaaranżowała dwa stoiska na tegorocznych targach Interpack, z których jedno będzie wyłącznie poświęcone zaprezentowaniu najnowszej innowacji Mondini: Trave Sinfonia, która przenosi technologię G.Mondini na wyższy poziom, oferując niespotykaną kontrolę nad procesem pakowania i niezwykłą wydajność.

Korzyści płynące z tej przełomowej technologii obejmują znaczący wzrost wydajności i niezrównaną elastyczność, a wszystko po to, by dostosować się do szerokiej gamy produktów.

Targi Interpack będą niezapomnianym wydarzeniem i okazją, żeby spotkać się z naszymi Klientami i podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie systemów i rozwiązań dla branży opakowań.

Wraz z zaprezentowaniem nowego rozwiązania Trave Sinfonia oraz pełną prezentacją swoich flagowych produktów, firma G.Mondini eksponuje swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie rozwiązań i technologii pakowania.

Uczestnicząc w tym wydarzeniu, odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję przekonać się na własne oczy o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu firmy, a także o niezwykłym zaangażowaniu w dostarczaniu wydajnych, dostępnych dla każdego i najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu spożywczego i branży opakowaniowej.

DOŚWIADCZ PRZYSZŁOŚCI.

Podczas tegorocznych targów G.Mondini zaprezentuje swoje flagowe produkty:

TRAVE® bijące serce każdej linii pakującej

50 lat ciągłych przełomowych innowacji i wyjątkowej inżynierii są zawarte w urządzeniach G.Mondini serii TRAVE® Tray Sealer:

• Niezwykła dbałość o szczegóły

• Przemyślane projektowanie wymiarów urządzeń

• Solidna konstrukcja o zoptymalizowanej wydajności

• Technologia gotowa na przyszłość

Crate Loader MCL

Seria MCL to rozwiązanie w zakresie opakowań zbiorczych, które można zintegrować z istniejącymi liniami i jest kompatybilne z liniami G.Mondini. Ładowarka skrzynek MCL osiąga prędkość do 200 ppm na minutę, zarówno w trybie jednorzędowej, jak i w konfiguracji dwurzędowej.

Przenośnik podający wykorzystuje technologię i doświadczenia podajnika TRAVE oraz jego systemu przenośników, zapewniając sprawne przenoszenie produktów między urządzeniami oraz doskonałą integrację z innymi elementami linii.

Cigno, inteligentny i kompaktowy Tray Sealer.

Wyjątkowo zaprojektowane rozwiązanie Cigno pozwala na łatwy i pełny dostęp do wszystkich elementów urządzenia, minimalizując codzienną obsługę techniczną i upraszczając proces czyszczenia. Funkcja plug-and-play upraszcza funkcjonowanie, zapewniając minimalny nakład czasu potrzebny na szkolenia i dostępność dla wszystkich poziomów umiejętności operatora.

Neural S+

Neural S+ to samodzielna jednostka, którą można łatwo zintegrować z istniejącą linią produkcyjną, zapewniając szybką kontrolę jakości z niezwykłą dokładnością i niezawodnością dzięki samouczącym się algorytmom. Jego system wizyjny można nauczyć rozpoznawać różne wady opakowania, takie jak nieprawidłowe pozycjonowanie produktu, obecność ciała obcego, brak próżni czy obecność zagnieceń.

Z przyjemnością zapowiadamy naszą najnowszą innowację i nowe rozwiązanie: Trave Sinfonia, z którym będziecie Państwo mieli okazję zaznajomić się podczas tegorocznych targów Interpack.

Tray Sealery Trave zawsze były naszą flagową technologią, ale wersja którą będziemy prezentować opiera się na wysoce wydajnej technologii, która oferuje niespotykaną dotąd kontrolę nad procesem pakowania i wydajność.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze nowe rozwiązanie do zgrzewania tacek podczas targów Interpack.

NIE TYLKO ŻYWNOŚĆ – wszechstronność rozwiązania

Wprowadzanie przez G.Mondini rozwiązań opakowaniowych opartych na włóknach i ekspercka wiedza otwiera nowe rynki, takie jak:

• Uroda

• Opieka zdrowotna

• Chemia domowa

Ruch w kierunku bardziej naturalnych materiałów z wyraźnym naciskiem na zrównoważony rozwój, koncentrując się na strategii 5R (z angielskiego Reduction, Reusable, Recyclable, Renewable, Reincorporate):

• Redukcja materiału opakowaniowego

• Opakowania wielokrotnego użytku/do ponownego napełniania

• Materiały opakowaniowe nadające się do recyklingu

• Surowce odnawialne

• Włączone ponownie do obiegu, poprzez użycie materiałów pochodzących z recyklingu

AUTOMATYCZNY PODAJNIK PUSTYCH OPAKOWAŃ NGS

• magazynek o zmiennym skoku z technologią śrubową

• dedykowany, w oparciu o rozmiar konturu opakowania, magazynek dla każdego rozmiaru

• zaprojektowane do różnych kształtów opakowań takich, jakich jak prostokątne i owalne

• prędkość do 120 produktów/min oraz krótki, trwający kilka minut, czas przezbrojenia.

MCL CRATE LOADER

• otwarta konstrukcja zapewniająca łatwy dostęp do maszyny dla precyzyjnego czyszczenia

• wspólne elektryczne części zamienne ze pozostałym sprzętem G.Mondini

• elastyczność w zakresie obsługiwanych rodzajów tacek

• elastyczność w zakresie obsługiwanych rodzajów skrzynek

• łatwość kontroli

TRAVE – serce każdej linii pakującej

Crate Loader MCL to rozwiązanie końcówki linii — albo jako samodzielny moduł, albo zintegrowany z istniejącą linią lub linią G.MONDINI. Crate Loader jest wyposażony w roboty o 2 lub 3 osiach. Innowacyjny system chwytania w 3-ciej osi zapewnia niezrównaną elastyczność w złożonym procesie podnoszenia, ułatwiając różne kombinacje organizacji tacek - zarówno z krótką, jak i długą krawędzią prowadzącą.

Crate Loader ma prędkość do 3,6 m/s z powtarzalnością pozycji 0,1 mm, może podnieść zarówno jeden, jak i dwa rzędy tacek i jest kompatybilny z systemami podawania skrzynek zorientowanych zarówno krótkim, jak i długim bokiem prowadzącym.

• do 50 cykli/min

• elastyczna konfiguracja

• dwie lub trzy osie

• solidna konstrukcja

CIGNO – esencja pomysłowości i oryginalnosci

Efektywność leży u podstaw naszego najnowszego rozwiązania, którego celem jest dostarczanie technologicznie zaawansowanej zgrzewarki do tacek MAP - łączącą maksymalną wydajność z odchudzoną konstrukcją, kompaktową powierzchnią i optymalnym dostępem.

Nowa generacja kompaktowej zgrzewarki do tacek

• Kompaktowa konstrukcja, zmniejszona wymagana przestrzeń: 1,6 m w porównaniu do 4 m (standard branżowy)

• istota inżynierii: brak pompy próżniowej, brak sprężonego powietrza

• mniejsza złożoność bez kompromisów w zakresie standardu higienicznego i trwałości produktu

Cigno dostosuje się do wszystkich wymagań rynku przemysłu spożywczego w zakresie elastyczności, bezawaryjnej pracy, trwałości i wydajności.

NEURAL-S+ - wizyjny system kontroli jakości

System wizyjny jest zintegrowanym lub samodzielnym modułem doskonale kompatybilnym z istniejącymi liniami lub liniami G.MONDINI. System wizyjny zwiększa zgodność opakowań typu SKIN z założonymi przez producenta parametrami, jednocześnie zmniejszając nakład pracy dzięki sztucznej inteligencji.

Deep Learninig

Połączenie nieinwazyjnej inspekcji oraz dużej przepustowości i samouczących się algorytmów umożliwia kontrole jakościowe z dużą szybkością, dokładnością i niezawodnością. Nasze urządzenie przeznaczone jest do nieinwazyjnej kontroli opakowań typu SKIN, która zapewnia pełną integralność opakowania i zgodność produktu z założonymi parametrami.

Korzyści

• mniejszy nakład pracy, pozwala zmniejszyć liczbę personelu zaangażowanych przy stanowisku

• elastyczność rozwiązania: jedna jednostka dla wielu produktów

• wysoka efektywność uniezależniona od poziomu doświadczenia operatora

• szybka integracja

Sztuczna inteligencja

Kamerę urządzenia można nauczyć rozpoznawania różnych wad opakowań typu SKIN w zakresie: prawidłowego pozycjonowania produktu w opakowaniu, obecności ciał obcych, braku próżni. To wszystko może być prawidłowo sklasyfikowane dzięki dostatecznej liczbie próbek i rozpoznania innych rodzajów defektów, zgodnie z potrzebami Klienta. System wizyjny jest również w stanie skanować tekst etykiety, kody 2D, kody kreskowe i weryfikować ich zgodność.

Więcej informacji na temat innych stoisk na wydarzeniu Interpack znajdziesz na:

https://yakudo.eu/aktualnosci/partnerzy-yakudo-na-targach-interpack-2023