Yakudo Plus sponsorem LKS Goczałkowice-Zdrój!

Yakudo Plus sponsorem LKS Goczałkowice-Zdrój!

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Yakudo Plus została Sponsorem Ludowego Klubu Sportowego Goczałkowice-Zdrój, którego początki historii sięgają do lat 60’tych. Sport w naszej strategii biznesowej odgrywa istotną rolę – pozwala rozwijać szereg umiejętności, ucząc koncentracji, ale także poszukiwania rozwiązań i pokonywania barier. Sport przede wszystkim kształtuje osobowość i charakter, wymaga wyznaczania celów, oceny ryzyka i podejmowania większych wyzwań.

Jako firma, która rozwój i wyzwania ma wpisane w DNA, odczuwamy potrzebę wspierania i promowania sportu, zarówno wśród naszych pracowników, jak i w społeczności lokalnej. Jako firma mająca swoją siedzibę w Goczałkowicach-Zdroju naturalnie czujemy się odpowiedzialni za wspieranie lokalnych reprezentacji, które pozytywnie oddziałują i promują sport oraz aktywny styl życia.

Stowarzyszenie Ludowego Klubu Sportowego Goczałkowice-Zdrój to klub piłkarski, który istnieje od 1960 roku. W momencie zaangażowania Reprezentanta Polski oraz czynnie grającego zawodnika piłkarskiego, Pana Łukasza Piszczka w rozwój akademii BVB im. Łukasza Piszczka, LKS nawiązał ścisłą współpracę z akademią. Od 2015 roku LKS notuje sportowe oraz co za tym idzie - historyczne awanse zaczynając od awansu z klasy A do klasy Okręgowej aż do III ligi(grupy 3) makroregionalnej. Klub zrzesza sekcje piłkarskie w ligach seniorskich, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn oraz prowadzi grupy dziecięce. Piłkarki naszego klubu występują na co dzień w IV lidze (grupa 2). Klub nieustannie dąży do rozwoju i powiększania struktur pod kątem organizacyjnym, sportowym i biznesowym.