Innowacyjna waga SM-6000 - nowa jakość na rynku

Innowacyjna waga SM-6000 - nowa jakość na rynku

Najnowsza propozycja w ofercie firmy Yakudo Plus, której premiera przypada na 2019 rok to seria wag sklepowych SM-6000 od DIGI.

Wagi SM-6000 to najwyższej klasy urządzenia oparte na technologii PC. Nowoczesny design, wykonanie z dbałością o szczegóły ty tylko niektóre z zalet nowej serii wag.

Szereg funkcji jakie dają nam wagi multimedialne stanowią doskonałe narzędzie do obsługi coraz bardziej wymagających klientów. Wyświetlane reklamy na ekranie 8” lub 15” (dostępne w poszczególnych modelach) mogą skutecznie przekonać klienta do zwiększenia koszyków zakupowych, a co za tym idzie zwiększenia obrotu sklepów.

Zastosowane w wagach drukarki linerless to dodatkowy atut. Na etykietach wyeliminowane zostają puste przestrzenie – długość etykiety dopasowana jest do ilości informacji jakie przypisane są dla danego PLU. Warto podkreślić, że technologia linerless to także ukłon w kierunku naszego środowiska, gdyż etykiety nie posiadają podkładu i są bardziej wydajne w stosunku do tradycyjnych etykiet.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem urządzeń ważących, etykietujących i pakujących oferowanych przez firmę Yakudo Plus.