Nagroda TVP dla Yakudo

Nagroda TVP dla Yakudo

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością i dumą chcieliśmy poinformować, że pracownicy naszej firmy zostali wybrani przez naszego głównego dostawcę firmę Teraoka Seiko (Digi) z Japonii jako zwycięzcy nagrody TVP 2018 (Teraoka Valuable Player tzn. Cenny „Gracz” Teraoki).

Początkowo firma Teraoka Seiko przyznawała taką nagrodę w Japonii pracownikom działów sprzedaży i wsparcia technicznego, którzy w znaczący sposób przyczyniali się do osiągnięć w działalności firmy. W zeszłym roku poszerzono zakres przyznawanych nagród i pierwszy raz zaprosiła do programu swoje filie tzn. m.in. firmy Shanghai Teraoka, Digi Singapore oraz Digi Europe Limited.
W tym roku firma Teraoka Seiko ponownie rozszerzyła zakres przyznawanych nagród i zaprosiła do programu swoich zagranicznych dystrybutorów, w tym naszą firmę. Nagroda przeznaczona jest dla osób lub zespołów pracujących przy projekcie, które osiągnęły niezwykły wynik realizując koncepcje sprzedaży kompleksowego rozwiązania.

Zwycięzcy zostali zaproszeni do Japonii na ceremonię wręczenia nagród. Ponadto dla zwycięzców przewidziano szereg innych dodatkowych atrakcji m.in. wizytę w siedzibie firmy w Tokio , wizytę w fabryce w Iwate jak również zwiedzanie kraju Kwitnącej Wiśni i jej cennych zabytków historycznych oraz tych najnowocześniejszych.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Yakudo Plus