Daleka Japonia w Yakudo - oferta maszyn pakujących od DIGI - zapowiedź nowości!

Daleka Japonia w Yakudo - oferta maszyn pakujących od DIGI - zapowiedź nowości!

W przedostatnim tygodniu lutego mieliśmy przyjemność gościć Kentaro Kobayashi z firmy TERAOKA SEIKO CO., LTD., który przeprowadził szkolenie w temacie maszyn pakujących od DIGI dla branży retailowej oraz przemysłowej. O nowościach w ofercie Yakudo już wkrótce!

Od 1993 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej firmy Teraoka Seiko Co., LTD. będącej jednym z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI. W tym miejscu rozpoczęła się historia współpracy właśnie z daleką Japonią, a dokładniej z japońską firmą Teraoka Seiko Co., LTD., która była pionerem w produkcji wag sklepowych, urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI. Przeszło 30 lat temu nawiązaliśmy współpracę z firmą, która m.in. była producentem pierwszej elektronicznej wagi kalkulacyjnej, pierwszej wagi etykietującej, czy też pierwszego automatu ważąco-pakująco-etykietującego na świecie!

Przez lata rozwijaliśmy swoją ofertę, poszerzając ją o kolejne przełomowe urządzenia dla branży przemysłowej oraz retailowej. Już wkrótce wrócimy z nowościami od DIGI dla branży przemysłowej oraz branży spożywczej!