Wywiad z ekspertem Yakudo od Retailu i sieci dystrybucji

Wywiad z ekspertem Yakudo od Retailu i sieci dystrybucji

W tym roku firma Yakudo będzie obchodziła jubileusz 30 lecia istnienia firmy. Przez blisko trzy dekady dostarczamy urządzenia ważące, sukcesywnie poszerzając swoje portfolio o kolejne produkty dla branży spożywczej, handlu detalicznego oraz przemysłu spożywczego. Dzięki prężnie rozwijającej się sieci partnerskiej firma Yakudo może dostarczać urządzenia i wspierać serwisowo klientów na terenie całej Polski.

Jedną z takich firm jest Profrost GROUP z Bydgoszczy, która jest dostawcą wyposażenia m.in. sklepów spożywczych, delikatesów, cukierni i piekarni. Mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu, który znajdą Państwo na ich kanale na platformie YouTube:

Kliknij, aby zobaczyć film!

W tym materiale znajdą Państwo wywiad Andrzeja Świtaja (Dyrektor Handlowy firmy Profrost GROUP) z Marzeną Węgrzyn (Manager Sprzedaży branży retail i sieci dystrybucji), która przedstawia wachlarz urządzeń dla branży spożywczej dostępnych w ofercie Yakudo, m.in.:

Właśnie te ostatnie są szeroko omówione w materiale naszego Partnera, bowiem wywołują ostatnio bardzo duże zainteresowanie wśród właścicieli, zarówno sklepów wielkopowierzchniowych, jak i małych sklepów o różnych profilach działania, głównie za sprawą zmian przepisów dotyczących prezentacji cen w sklepach. Główną ideą działania systemu elektronicznych cenówek jest możliwość automatycznej aktualizacji cen towarów znajdujących się na półkach. Więcej informacji znajdziecie w materiale video!