Jaka przyszłość czeka retail? Zapowiedź EuroCis w Düsseldorfie, do zobaczenia!

Jaka przyszłość czeka retail? Zapowiedź EuroCis w Düsseldorfie, do zobaczenia!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że będziemy częścią najważniejszych targów branży retailowej - EuroCis w Düsseldorfie! Nasz retail team będzie można spotkać na stoisku DIGI Deutschland GmbH - F.04 w hali 10 - w czwartek 29.02. Serdecznie zapraszamy!

EuroCIS to międzynarodowe targi branży handlowej, będące epicentrum najnowszych trendów i ekspertów z dziedziny technologii dla handlu detalicznego. W tym roku targi odbywają się w dniach od 27 do 29 lutego i tradycyjnie ulokowane są w Düsseldorfie, w Niemczech. W tej edycji organizatorzy spodziewają się przeszło 440 firm z ponad 40 krajów! EuroCIS jako jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie dla handlu detalicznego w jednym miejscu skupia wszystkie kluczowe i strategiczne obszary dla branży retail:

EuroCIS jest ważnym miejscem spotkań przedstawicieli branży handlowej, a także dla dostawców technologii, którzy chcą zaprezentować swoje produkty i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wydarzenie przede wszystkim jest platformą do wymiany wiedzy i doświadczenia, które wyznaczają kierunek rozwoju branży retailowej.

Producenci rozwiązań dla retailu swoimi rozwiązaniami odpowiadają na bolesne punkty branży handlowej:

  • inflacja

  • wysokie koszty utrzymania pracowników oraz niedobory siły roboczej

  • wysokie koszty energii

  • rosnąca liczba cyberataków

W tegorocznej edycji EuroCIS stawia na szerzenie wiedzy w temacie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, rozwiązań cyfrowych, które obecnie jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu, poprawiając doświadczenia zakupowe klienta i zmniejszając obciążenie pracowników sklepów. Nieustannie istotną kwestią również będą stanowiły rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo zakupów i transakcji, a także wykorzystanie danych, które urządzenia gromadzą w trakcie sprzedaży – tej lokalnej, jak i globalnej.

Serdecznie zapraszamy na stoisko naszego partnera - DIGI Deutschland GmbH (F.04 w hali 10), osobiście będziecie mogli nas spotkać w czwartek, 29 lutego, serdecznie zapraszamy!