Black Listopad w Yakudo – wyprzedaż wag etykietujących i maszyn pakujących DIGI

Black Listopad w Yakudo – wyprzedaż wag etykietujących i maszyn pakujących DIGI

Black Friday, Black weekend, a może Black month? Listopad jest miesiącem specjalnych ofert w firmie Yakudo! Jeżeli potrzebujesz niezawodnego urządzenia pakującego, czy też funkcjonalną wagę etykietującą – przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Wyprzedaż wag etykietujących w Yakudo!

Z okazji „Black Listopad” przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Klientów Yakudo. W listopadzie zamówienia otrzymują rabat na wybrane wagi etykietujące marki DIGI, które na co dzień można spotkać w wielu popularnych sieciach handlowych na terenie całej Polski. Wagi etykietujące DIGI od Yakudo świetnie odnajdują się w dziale owoców i warzyw, czy też innego asortymentu na wagę, m.in. w sklepach spożywczych. Wagi etykietujące można również spotkać na zapleczach handlowych, czy też produkcyjnych.

Wyprzedaż maszyn pakujących w Yakudo!

Przygotowaliśmy również świetną ofertę na maszyny pakująco-etykietujące na tacki DIGI, które możemy znaleźć u znanych producentów z branży spożywczej, jak i również w popularnych sieciach handlowych – w dziale pakowania artykułów spożywczych. Jeżeli chcesz poznać bliżej możliwości urządzeń ważąco-etykietujących oraz urządzeń pakujących od Yakudo, kliknij w link!

Skontaktuj się z nami!

Marzena Węgrzyn - Manager Sprzedaży - wagi

+48 600 305 357 ; marzena.wegrzyn@yakudo.eu

Tomasz Stanclik - Manager Sprzedaży - maszyny pakujące

+48 600 305 005 ; tomasz.stanclik@yakudo.eu