Oferty Pracy

Manager Sprzedaży

Dołącz do zespołu Yakudo i rozwijaj naszą ofertę dla klientów z przemysłu spożywczego. Czekają na Ciebie nowe wyzwania oraz niekończące się możliwości rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń pakujących, dozujących oraz systemów etykietujących (B2B - głównie do przemysłu spożywczego),

  • codzienna współpraca z dostawcami, integratorami, podwykonawcami,

  • aktywnie pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju,

  • opieka i budowanie relacji z aktualnym portfelem klientów,

  • spotkania handlowe, przygotowywanie ofert i negocjacje,

  • przygotowanie oraz negocjowanie umów handlowych,

  • opieka posprzedażowa,

  • zarządzanie i rozwój podległych kategorii produktowych,

  • doradztwo techniczne,

  • monitoring działań konkurencji i analiza rynku,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach aktualnych i potencjalnych klientów,

  • raportowanie wyników sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (B2B), doświadczenie w branży maszyn pakujących, systemów etykietujących lub pokrewnej, poparte sukcesami,

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

  • proaktywność w działaniu,

  • proklienckie podejście i dojrzałość biznesowa,

  • znajomość zagadnień technicznych,

  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych (wizyty u klientów, dostawców, targi, konferencje),

  • wysoka kultura osobista, systematyczność i wysoki poziom etyki zawodowej, orientacja na wyniki,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie, uczciwość,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • profesjonalne wprowadzenie do firmy i szkolenie z zakresu oferowanych produktów wraz z niezbędnym wsparciem technicznym przy konstruowaniu ofert,

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń: wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym zależnym od osiąganych wyników,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego,

  • dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne,

  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych eventach (targi, konferencje),

  • pracę w przyjaznym i nastawionym na rozwój zespole.

Aplikować możesz wysyłając CV na praca@yakudo.eu

C# Developer (ASP.NET Core)

Nr. Ref. DRO/CS/2022/01

Szukamy programisty C# do pracy nad aplikacją opartą o ASP.NET Core.

WYMAGANIA

  • Zapał do pracy, entuzjazm, nastawienie na rozwój.
  • Znajomość języka C# i platformy.NET w stopniu umożliwiającym pisanie działającego kodu (fajnie jakby się przynajmniej kompilowało, to nam wiele uprości)
  • Znajmość programowania obiektowego (klasy, obiekty, takie tam…)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej (niestety stackoverflow jest po angielsku)
  • Ukończone studia techniczne (np. informatyka, elektronika, automatyka, telekomunikacji i/lub pokrewne) lub studenci ostatniego roku wyżej wymienionych studiów lub udokumentowane umiejętności/doświadczenie (np. w pracy na podobnym stanowisku czy też ukończone projekty, którymi chciałbyś/chciałabyś się pochwalić i które przekonają nas, że znasz się na rzeczy)

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji webowych przy użyciu technologii takich jak: ASP.NET CORE
  • Znajomość Entity Framework Core
  • Znajomość SQL Server lub innego silnika relacyjnych baz danych
  • Znajomość JavaScript (vue.js)
  • Znajomość Bootstrapa
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git)

OFERUJEMY

  • Pracę nad nowym projektem przy użyciu najnowszych technologii.
  • Możliwość pracy w doświadczonym i zgranym zespole złożonym z szalonych ludzi-pasjonatów robiących jeszcze bardziej szalone rzeczy.
  • Raz w roku dofinansowanie urlopu wypoczynkowego

INFORMACJE DODATKOWE

  • Pracujemy w Scrumie z tygodniowymi iteracjami. Do zarządzania projektami używamy JIRY.
  • Jako systemu kontroli wersji używamy gita. Pracujemy na feature branchach i używamy BitBucketa do code review i zarządzania pull requestami.
  • Używamy Jenkinsa do continuous Integration, uruchamiania testów, robienia releasów i statycznej analizy kodu (SonarQube)
  • Projekt do którego rekrutujemy jest dofinansowany z funduszy unijnych - przy jego realizacji stosujemy zasadę równości szans i niedyskryminacji w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Przy rekrutacji preferowane będą osoby niepełnosprawne w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Stworzenie stanowiska pracy w projekcie odbędzie się w świetle zasad równości wynagrodzeń za wykonywanie takiej samej pracy, równości traktowania kobiet i mężczyzn w zakresie dostępu do zatrudnienia, szkolenia zawodowego, awansu zawodowego i warunków pracy.

DATA ROZPOCZĘCIA

  • A kiedy chcesz? Od poniedziałku?

MIEJSCE PRACY

  • Goczałkowice-Zdrów. Możliwość częśiowej pracy zdalnej.

O NAS

  • Zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i oprogramowania dla branży retail (sklepy, supermarkety, hipermarkety) i przemysłu spożywczego (zakłady przetwórstwa spożywczego).
  • Jesteśmy polską firmą, działamy na rynku od ponad 25 lat.
  • Słyniemy z fajnej atmosfery w pracy
  • Pracujemy od 8 do 16
  • Nie robimy nadgodzin, bo nie lubimy… i mamy życie prywatne
  • Wielkość firmy: 50+ osób

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Yakudo Plus Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 76, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iodo@yakudo.eu

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem iodo@yakudo.eu