Zwiększenie efektywności parku maszynowego dzięki dynamicznej linii ważąco-etykietującej od YAKUDO

Ceko Sp. z o.o. istnieje od ponad 25 lat i przez ten czas zdążyło wyrobić sobie reputację rzetelnego partnera w biznesie, dostawcy wysokiej jakości produktów głównie dla rynku HoReCa, gdzie jest jednym z wiodących graczy a także dla klientów B2B, jak np. Muller. "Sery z Goliszewa" to marka konsumencka, przeznaczona głównie na rynek detaliczny.

Konieczność remodelingu parku maszynowego wymusił na znanym producencie serów zainstalowanie bardziej efektywnego i sprawdzonego urządzenia ważąco-etykietującego. Na etapie przedwdrożeniowym okazało się również, iż producent serów poszukuje alternatywy dla aplikatora nadmuchowego.

Dzięki dokładnemu zbadaniu potrzeb klienta, tj. dokładne dopasowanie parametrów urządzenia do potrzeb klienta (masa produktu, parametry/specyfika produktu, dostosowanie przenośników wejściowych i wyjściowych, warunków produkcji), zespół wdrożeniowy YAKUDO mógł szybko zareagować na niedoskonałości w procesach i przeprowadzić od ręki testy urządzeń, by finalnie zaproponować gotową dynamiczną linię ważąco-etykietującą.

Oto najważniejsze priorytety tego wdrożenia:

  • zwiększenie efektywności parku maszynowego dzięki dynamicznej linii ważąco-etykietującej
  • przyjazne oprogramowanie z zdalnym dostępem dla użytkowników
  • idealne dopasowanie aplikatora palcowego do potrzeb klienta – bez względu na zastosowanie folii

Aktualizacja! Na początku marca nasz zespół wdrożeniowy usprawnił linię plasterkowania, by zwiększyć jej wydajność.

Profil firmy

Rok powstania

1990

Branża

Spożywcza

Lokalizacje:

Goliszew

Strona WWW:

www.seryzgoliszewa.pl