Wdrożenie maszyny pakującej DIGI AW-5600AT AUTO INFEED w przetwórstwie spożywczym – maszyna do pakowania grzybów

Jeżeli jesteś producentem żywności lub zajmujesz się przetwórstwem w branży spożywczej i poszukujesz automatycznej maszyny pakującej – to mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości. W ofercie Yakudo Plus znajdziesz zintegrowaną maszynę ważąco-pakująco-etykietującą o wydajności do 36 paczek na minutę! Co więcej – prezentujemy najnowsze wdrożenie maszyny w firmie AGAPOL, która poszukiwała automatycznego urządzenia do pakowania grzybów!

Wachlarz możliwości maszyny pakującej DIGI AW-5600AT AUTO INFEED

DIGI AW-5600AT AUTO INFEED to elastyczna maszyna pakująca, która ma wiele do zaoferowania. Oprócz faktu, że pakowarka umożliwia pakowanie na tackach szerokiej gamy produktów takich, jak mięso, drób, ryby, sery, owoce, grzyby, to dodatkowo posiada duży (15”), kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia łatwą i intuicyjną zmianę parametrów produktu/parametrów pracy maszyny. Maszyna pakuje produkty na tackach o różnych rozmiarach przy korzystaniu z folii tylko o jednej szerokości np. 400mm. To daje oszczędności folii na poziomie 25-30% w porównaniu do pakowania ręcznego!

Maszyna pakująca od DIGI również umożliwia zastosowanie do czterech drukarek etykiet, pozwalając na wydruk dowolnych informacji o produkcie na etykietach standardowych lub linerless (bez podkładu). Co więcej – maszyna pakująca DIGI umożliwia konfigurację aplikacji etykiet na tackach m.in. pod względem położenia, czy kąta obrotu.

Wdrożenie maszyny pakującej w firmie przetwórczej - maszyna do pakowania grzybów.

Firma AGAPOL z Zielonej Góry od lat pracowała na maszynie pakującej z poprzedniej generacji – DIGI AW-3600. Zadowolona niezawodną pracą urządzenia postanowiła ponownie wybrać markę DIGI i wdrożyć szybszą maszynę do pakowania grzybów, która sprosta aktualnym potrzebom przedsiębiorstwa. AGAPOL musiał stawić czoła nowym wymaganiom sieci handlowych w kwestii etykiet, dlatego wybór właśnie padł na maszynę DIGI AW-5600AT AUTO INFEED. Firma AGAPOL istnieje od 2014 roku. Podstawową działalnością firmy jest pozyskiwanie i przetwarzanie grzybów oraz owoców leśnych, które dostarczane są na rynki polskie oraz europejskie.

Profil firmy

Rok powstania

2014

Branża

Przetwórstwo spożywcze

Lokalizacje:

Zielona Góra

Strona WWW:

agapol-gubin.pl