Pakiet Yakudo - Asysta

Yakudo Asysta to pakiet usług dodatkowych zapewniających komfort pracy, bezpieczeństwo i doraźne wsparcie specjalistów.

Najważniejsze cechy

Roczna gwarancja

Gwarancja na aplikację instalowaną na stanowiskach wagowych oraz innych stacjach roboczych w przyjętym zakresie funkcjonalnym.

Wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe

Możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów. Pomoc telefoniczna, e-mailowa i zdalna.

Darmowy dostęp do aktualizacji systemu

Możliwość bezpłatnych aktualizacji systemu przez okres jednego roku.

Opis

ASYSTA to pakiet dodatkowych korzyści i usług, udzielany na okres jednego roku przy zakupie nowego systemu. Po upływie roku można przedłużyć usługę YAKUDO ASYSTA na kolejny rok.

• YAKUDO ASYSTA to przede wszystkim kolejny rok gwarancji na każdą aplikację z serii YAKUDO. Nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje gwarancję na aplikację instalowane na stanowiskach wagowych oraz innych stacjach roboczych instalowanych w Państwa zakładzie.

• YAKUDO ASYSTA zapewnia stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Nowe wersje zawierają nowe funkcjonalności dzięki doświadczeniom zebranym podczas kolejnych instalacji.

• YAKUDO ASYSTA daje prawo do korzystania z pomocy specjalistów YAKUDO (w tym z działu programistów) pod specjalnym numerem tel. jak również poprzez pocztę elektroniczną.

• YAKUDO ASYSTA w przypadku zakupu bardziej zaawansowanych aplikacji daje możliwość migrowania większości danych z poprzedniego systemu oraz prawo do specjalnych zniżek na usługi niezbędne w procesie wymiany oprogramowania.

Pakiet usług YAKUDO ASYSTA obejmuje:

• Roczną gwarancję

• Roczne wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe

• Roczny darmowy dostęp do aktualizacji systemu.

Dodatkowe informacje:

  • Licencjobiorca może wykupić ponownie usługę ASYSTA na kolejny rok najpóźniej do 14 dni od daty jej wygaśnięcia.
  • Zainstalowane oprogramowanie z serii YAKUDO, objęte jest usługą ASYSTA, przez okres 12 miesięcy, kompleksowo dla wszystkich zainstalowanych urządzeń w ramach jednej bazy danych a jej czas liczony jest od pierwszej instalacji / zakupu licencji, niezależnie od ewentualnego zwiększenia liczby stanowisk.
  • Przedłużenie ASYSTY możliwe jest wyłącznie na wszystkie stanowiska i komponenty oprogramowania YAKUDO zainstalowane i użytkowane przez użytkownika w ramach jednej licencji.
  • W czasie trwania ASYSTY Licencjodawca zobowiązany jest do bezpłatnego usunięcia ewentualnych błędów w oprogramowaniu, które zostały wykryte.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami


Napisz lub zadzwoń

Katarzyna Śpiewak

Koordynator Projektu


Wypełnij formularz


Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133/97,poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Yakudo Plus Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.
Administratorem podanych danych osobowych będzie Yakudo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Nad Jeziorem 85, 43-100 Tychy. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do celów kontaktowych w zakresie niezbędnym do realizacji zgłoszenia i nie będą udostępnianie innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania. Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.