Pakiet Yakudo - Asysta

Yakudo Asysta to pakiet usług dodatkowych zapewniających komfort pracy, bezpieczeństwo i doraźne wsparcie specjalistów.

Najważniejsze cechy

Roczna gwarancja

Gwarancja na aplikację instalowaną na stanowiskach wagowych oraz innych stacjach roboczych w przyjętym zakresie funkcjonalnym.

Wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe

Możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów. Pomoc telefoniczna, e-mailowa i zdalna.

Darmowy dostęp do aktualizacji systemu

Możliwość bezpłatnych aktualizacji systemu przez okres jednego roku.

Opis

ASYSTA to pakiet dodatkowych korzyści i usług, udzielany na okres jednego roku przy zakupie nowego systemu. Po upływie roku można przedłużyć usługę YAKUDO ASYSTA na kolejny rok.

• YAKUDO ASYSTA to przede wszystkim kolejny rok gwarancji na każdą aplikację z serii YAKUDO. Nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje gwarancję na aplikację instalowane na stanowiskach wagowych oraz innych stacjach roboczych instalowanych w Państwa zakładzie.

• YAKUDO ASYSTA zapewnia stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Nowe wersje zawierają nowe funkcjonalności dzięki doświadczeniom zebranym podczas kolejnych instalacji.

• YAKUDO ASYSTA daje prawo do korzystania z pomocy specjalistów YAKUDO (w tym z działu programistów) pod specjalnym numerem telefonu, jak również poprzez pocztę elektroniczną.

• YAKUDO ASYSTA w przypadku zakupu bardziej zaawansowanych aplikacji daje możliwość migrowania większości danych z poprzedniego systemu oraz prawo do specjalnych zniżek na usługi niezbędne w procesie wymiany oprogramowania.

Pakiet usług YAKUDO ASYSTA obejmuje:

• roczną gwarancję

• roczne wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe

• roczny darmowy dostęp do aktualizacji systemu.

Dodatkowe informacje:

  • Licencjobiorca może wykupić ponownie usługę ASYSTA na kolejny rok najpóźniej do 14 dni od daty jej wygaśnięcia.
  • Zainstalowane oprogramowanie z serii YAKUDO, objęte jest usługą ASYSTA, przez okres 12 miesięcy, kompleksowo dla wszystkich zainstalowanych urządzeń w ramach jednej bazy danych a jej czas liczony jest od pierwszej instalacji / zakupu licencji, niezależnie od ewentualnego zwiększenia liczby stanowisk.
  • Przedłużenie ASYSTY możliwe jest wyłącznie na wszystkie stanowiska i komponenty oprogramowania YAKUDO zainstalowane i użytkowane przez użytkownika w ramach jednej licencji.
  • W czasie trwania ASYSTY Licencjodawca zobowiązany jest do bezpłatnego usunięcia ewentualnych błędów w oprogramowaniu, które zostały wykryte.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami


Napisz lub zadzwoń

Katarzyna Kubas

Manager Projektu


Wypełnij formularz


Administratorem podanych danych osobowych będzie firma Yakudo Plus Sp. z o.o z siedzibą w Tychach (43‑100) przy ul. Nad Jeziorem 85. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zapytania. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Od dnia 25 maja 2018 r. gwarantujemy dodatkowo spełnienie wszystkich twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie Regulamin i polityka prywatności lub pod adresem: iodo@yakudo.eu.